Pureal Erişilebilirlik 


Pureal Erişilebilirlik Beyanı


Pureal, tüm müşterilerine olumlu bir alışveriş deneyimi sunmaya kendini adamıştır ve web sitemizin ve mobil sitemizin erişilebilirliğini ve kullanılabilirliğini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Pureal olarak ürünlerimizi ve hizmetlerimizi engelli bireylerin kullanımına sunmakla özellikle ilgileniyoruz.


Purealco.com, World Wide Web Konsorsiyumu'nun Web İçeriği Erişilebilirliği Kılavuzu 2.0'dan AA Düzeyine (WCAG 2.0 AA) kadar tüm standartlara uymayı amaçlamaktadır. Pureal olarak web sitemizin ve mobil sitemizin herkes için erişilebilir olmasını sağlayabildiğimiz için gurur duyuyoruz.


Pureal web sitesi, üçüncü parti tarafından barındırılan web sitelerine bağlantılar içerebilir. Üçüncü taraf web siteleri Pureal'e ait olmadığından, bunların erişilebilirliğine ilişkin herhangi bir beyanda bulunamayız ve bu web sitelerindeki erişilebilirlik engellerini ortadan kaldıramayız.


Geri Bildirim


Ürün ve hizmetlerimizin engelli bireyler için de erişilebilir olmasını sağlamak için her zaman çalışıyoruz. Web sitemizin erişilebilirliğini nasıl geliştirebileceğimize dair herhangi bir fikriniz varsa, veya web sitemizin veya mobil sitemizin herhangi bir bölümüne erişimde zorluk yaşarsanız, lütfen:

- 0212 706 08 04 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya

- info@puralco.com adresine e-posta gönderin.


Erişilebilirlik taahhüdümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki kaynaklara bakın:

- Web İçeriği Erişilebilirliği Kılavuzu 2.0: https://www.w3.org/TR/WCAG20/

- World Wide Web Konsorsiyumu: https://www.w3.org/