Pureal İşbirliği Programı


Pureal ailesine hoşgeldiniz! 


Öncelikle Pureal’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz! Bu program sağlıklı evler yaratma konusunda tutkulu kişilerden oluşmaktadır.


Pureal sağlıklı ev yaratma amacıyla ortaya çıkmış, radikal şeffaflık ilkesine önem veren, zararlı gaz salınımı yapmayan, hipoalerjenik ve %100 doğal içerikli temizlik ürünleri üreten bir markadır. Markamızın tüm ürünleri uzun süren Ar-Ge sonucunda eczacı, akademisyen, kimyager, çevre mühendisi ve klinik aromaterapistin ortak çalışması ile üretilmiştir. Siz de bu ailenin bir parçası olabilir, ürünlerimizi deneyebilir, yeni çıkan ürünlere erkenden ulaşabilir, indirimlerden yararlanabilir ve komisyon alabilirsiniz. 


Kimler Pureal İşbirliği Programı’na kayıt olabilir?


1. Kategori

Blogger veya sosyal medya influencerıysanız ve sağlıklı yaşam, yemek, spor ve sürdürülebilirlik gibi konulara ilgiliyseniz bu programa katılabilirsiniz.


2. Kategori

Eczacıysanız ve danışanlarınıza güvenilir ve doğal temizlik ürünleri tavsiye ediyorsanız bu programa katılabilirsiniz. 


Katılım İçin Gereklilikler

- En az 50,000 takipçiye sahip olmak (2. kategori için bu sayı en az 5.000) 

Türkiye’de ikamet ediyor olmak

- Sosyal medya hesabınızın herkese açık olması


Pureal İşbirliği Programı, Shopify Collabs aracılığıyla gerçekleşmektedir. Eğer programa uygun olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen tıklayarak formu doldurunuz. Programa uygun bulunmanız halinde size 5 iş günü içerisinde detaylı bilgileri içeren bir dosya ile birlikte geri dönüş yapılacaktır.


Tüm sorularınız için 0212 706 08 04 numaralı telefondan veya info@purealco.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.