Pureal İle Doğal Temizliğe Geçiş


Pureal ile doğal, etkili ve güvenilir bir temizliğe geçmeye karar verdiniz, bu harika bir haber! 


Pureal ile temizliğe başlamadan önce evinizi detoks etmenizi öneriyoruz. Çünkü evinizde daha önce kullandığınız, kimyasal içerikli ev temizlik ve çamaşır ürünleri yaşam alanlarınızda ve çamaşır/bulaşık gibi makinelerinizde kimyasal kalıntılar bırakırlar. Ayrıca evinizde VOC - SVOC olarak da adlandırılan zehirli gazlar yayarlar. Tüm bu toksik kalıntılardan Pureal Derin Temizlik Yöntemi ile kolayca kurtulabilir ve Pureal ile doğal ve güvenlir bir temizliğin zevkini çıkarabilirsiniz!


''Hayatımızın neredeyse %95'ini iç mekanlarda geçiriyoruz! Ne de olsa temiz hava sağlık demek!'' 


menu_book

Pureal Derin Temizlik Rehberi

Pureal Derin Temizlik Rehberi evinizi nasıl detoks etmeniz gerektiğini detaylı olarak anlatan önemli bir rehberdir. Bu rehber ile evinizi kolayca detoks edebilir ve önceden kullanılan kimyasal içerikli ev temizlik ürünlerinin ve detajanların bıraktığı toksik kalıntılardan kurtulabilirisiniz. Rehber ve yöntem hakkındaki tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz!

subtitles

Sağlıklı Evler

Pureal Derin Temizlik Yöntemi'nin yanı sıra, sizler için nasıl sağlıklı bir ev yaratabileceğinize dair yazılar hazırladık. Bu yazılarda EMF'den pestisitlere, evinizde nasıl güvenilir bir ortam oluşturabileceğiniz hakkında önemli ipuçları bulacaksınız.