Pureal Abonelik SistemiPureal Abonelik Sistemi, dilediğiniz Pureal ürünlerine abonelik oluşturma sistemidir. Bu sistem ile ürünlere abonelik oluşturarak, dilediğiniz aralıkta, dilediğiniz tarihte ve dilediğiniz adette adresinize otomatik olarak ürünlerin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


Pureal Abonelik Sistemi nasıl çalışır?

Bize belirttiğiniz ürünü, dilediğiniz tarih, adres, adet, aralıkta (Pureal Konsantre hariç maksimum 2 ay, Pureal Konsantre için maksimum 4 ay) size gönderiyoruz. Göndermeden 10 gün öncesinde sizi mail veya SMS yoluyla bilgilendiriyoruz. 


Pureal Abonelik Sistemi'nde ödeme nasıl yapılır?

Aboneliğinizi başlattıktan sonra size gönderilen SMS veya e-mail bilgilendirme mesajında bir link bulunur. Her gönderim öncesinde bu linke tıklayarak ödemenizi %15 indirimle ve online olarak kredi/banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler her gönderim öncesi alınmaktadır.


Pureal Abonelik Sistemi'ne nasıl kayıt olabilirim?

Sistem oldukça basit! Pureal ürünlerinden en az birine ve en az 3 gönderim olacak şekilde abonelik oluşturarak sisteme katılabilirsiniz. Hangi ürünü veya ürünleri, ne aralıkta, kaç adette, hangi tarihlerde ve hangi adreslere gönderilmesini istiyorsanız belirtiniz. Sisteme katılmak için tek yapmanız gereken sağ alt köşedeki kutudan, telefon numarımızdan veya Instagram'dan bize ulaşmak. Size arayarak işlemi gerçekleştireceğiz.


Bu sistemin avantajları nelerdir?

Pureal Abonelik Sistemi'nin pek çok avantajı bulunmaktadır.


 - Ürünlerde %15 indirim

 - Ücretsiz kargo

 - Üyelere özel ürünlere erişim

 - Yeni ürünlere erken erişim ve deneme imkanı

 - İndirimlerden erken yararlanma imkanı

 - Pureal Concierge hizmetinden ücretsiz olarak yararlanma imkanı


Aboneliğimi iptal edebilir miyim?

Pureal Abonelik Sistemine kayıt olmak için en az bir ürüne ve en az 3 gönderim olacak şekilde abonelik oluşturmanız gerekmektedir. 3 gönderimden sonra aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.


Aboneliğimin aralığını, tarihini, ürün adedini ve adresini değiştirebilir miyim?

Abonelik sisteminde kontrol tamamen sizdedir. Siparişinizi göndermeden 10 gün öncesinde size içerisinde ödeme linki de bulunan SMS veya e-mail gönderilir. Aboneliğinizin aralığını, tarihini, adresini veya ürün adedini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize sağ alt kutucuktan veya telefon numaramızdan bize ulaşmak.


Seçtiğim ürünlerin ne aralıkta gönderilmesini sağlayabilirim?

Ürünlerin gönderim aralığı Pureal Konsantre hariç diğer tüm ürünler için maksimum 2 ay, Pureal Konsantre için ise maksimum 4 aydır. Örneğin Pureal Konsantre'ye abonelik oluşturduğunuzda 2. gönderim maksimum 4 ay sonra olmalıdır. 4 aydan uzun süreli olması durumunda abonelik gerçekleşemez. 


Pureal Concierge Hizmeti nedir?

Pureal Concierge hizmeti ile sağlıklı ev yaratma alanındaki tüm konularda size yardımcı olabilir, evinizde güvenilir temizlik konusunda sorularınıza yanıt verebilir, bu konularda sorun bazlı çözüm geliştirebilir ve evinizde güvenilir ürün seçimi konusunda yardımcı olabiliriz. Pureal Concierge hizmetinden son 3 ay içinde toplam puanı 3000 ve üzeri olanlar veya Pureal Abonelik Sistemi'ne kayıt olanlar yararlanabilir. Puan ile hizmetten yararlanan kullanıcıların devam edebilmesi için gelecek 3 ay içinde aynı puan birikimine devam etmeleri gerekmektedir.


Programlar hakkındaki tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz!


Pureal Concierge Hattı 

0212 706 08 04 - 9